Jelentkezz a világ leghatékonyabb reklámügynökségéhez, ha nem csak fejleszteni, de fejlődni is szeretnél!

Téged keresünk,

  • ha magas szinten ismered a PHP 5.6+ programozási nyelvet;
  • ha objektumorientált rendszerszemlélettel rendelkezel;
  • ha képben vagy az MVC architektúrával, dolgoztál modern MVC frameworkben, és ismered a tervmintákat;
  • ha jártas vagy az SQL és relációs adatbázisok (MySQL) területén;
  • ha nem ismeretlenek számodra a frontend technológiák, a HTML5, CSS, JavaScript és JavaScript keretrendszerek (JQuery), illetve a webes szabványok;
  • ha legalább 3 éves szakmai tapasztalatod van.

Előny, ha

  • már mobileszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében is szereztél tapasztalatot;
  • ismered az XML-alapú és egyéb webservice technológiákat: (SOAP, XML, JSON, REST);
  • használtál már verziókövetőket (GIT/SVN);
  • ismersz egyéb JavaScript keretrendszereket (node.js, VUE);
  • nem idegen számodra a Linux.

Minket keresel,

  • ha szívesen csatlakoznál egy nagyon jó csapathoz;
  • ha hosszú távra tervezel a régió egyik vezető, magyar tulajdonú reklámügynökségénél;
  • ha fontos számodra a változatosság
  • ha örömmel dolgoznál egy díjnyertes és kutyabarát irodában;
  • ha motiválnak – többek között – az alábbi feladatok:
    • új alkalmazások megtervezése, kivitelezése;
    • a meglévő alkalmazások frissítése, karbantartása;
    • az alkalmazások állandó biztonsági frissítése.

Ha egymást keressük,

küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a job@acg.hu címre! A tárgyban jelöld meg a pozíció (PHP backend / full stack fejlesztő) nevét!